O NAS

KIM JESTEŚMY?

Jesteśmy doświadczonymi specjalistami z branży kreatywnej. Są wśród nas czołowi Warszawscy (i nie tylko) reżyserzy, operatorzy kamer, scenarzyści i copywriterzy, fotografowie, graficy, montażyści, dźwiękowcy, animatorzy i koloryści.

 

Każdy projekt traktujemy indywidualnie, dopasowujemy do Waszych potrzeb angażując odpowiednie do realizacji środki i talenty. Zapytaj nas o indywidualną ofertę, a najlepiej umów się na spotkanie.

PRODUKCJA FILMOWA0%
POSTPRODUKCJA FILMOWA0%
ANIMACJA 2D, 2,5D, 3D0%
FOTOGRAFIA REKLAMOWA0%
PROJEKTOWANIE GRAFICZNE0%
WYNAJEM SPRZĘTU FILMOWEGO I FOTOGRAFICZNEGO0%
PRODUKCJA FILMOWA

Realizujemy spoty reklamowe, filmy korporacyjnw i produktowe oraz kampanie wideo w social media. Każda nasza produkcja jest szyta na miarę. Pracujemy na sprzęcie najwyższej klasy oraz cały czas podnosimy sobie poprzeczkę.

FOTOGRAFIA

Zajmujemy się fotografią produktową (packshot, kulinarna i moda), fotografią portretową, koroporacyjną oraz fotografią wnętrz. Realizujemy również reportaże zdjęciowe. Pracujemy w studio lub u klienta.

ANIMACJA 2D, 2,5D, 3D

Nasi motion designerzy są w stanie stworzyć dla Was praktycznie wszystko od animowanej infografiki, animacji logo 3D, wizualizacji 3D produktu, po przemianę zwyczajnego zdjęcia w niesamowite ujęcie filmowe.

PROJEKTOWANIE GRAFICZNE

Na koncie mamy obszerne portfolio projektów identyfikacji graficznej, autorskich kalendarzy, broszur oraz katalogów, a także prezentacji multimedialnych. Zajmujemy się kompleksową obsługą graficzną mniejszych firm i korporacji.

POSTPRODUKCJA FILMOWA

Wykonujemy kompletną i zaawansowaną postprodukcjię filmową obejmującą montaż, pełne udźwiękowienie, retusz ujęć filmowych oraz korekcję barwną i koloryzację na najwyższym poziomie, dopasowaną do potrzeb materiału filmowego.

WYNAJEM SPRZĘTU

Posiadamy profesjonalny sprzęt fotograficzny oraz filmowy na wynajem m.in. kamery produkcyjne 4K i slow motion 240fps, stabilizatory ruchu typu Steadicam i Ronin, jazdy kamerowe, oświetlenie oraz wysokiej klasy optykę. Wynajmij na LENS2GO.PL